ZIUA ȘCOLII

Activități

Motiv de mândrie pentru toți elevii, părinții și cadrele didactice ale acestei școli! Revedere emoționantă cu foști directori, profesori și foști elevi, oameni de succes azi, ai acestei prestigioase unități de învățământ!

La acest eveniment ni s-a alăturat și domnul primar Marcel Romanescu, căruia îi mulțumim pentru prezență și pentru susținere. Programul artistic organizat de conducerea școlii, prof. Sulea Vasile Alin-director, prof. Durbăcea Rodica-director adjunct și susținut de elevii coordonați de domnul prof.de muzică, Bîrsac Daniel, de doamnele prof. Huică Mihaela, Călugăru Liliana și Andrei Steluța, de doamnele învățătoare, Șurcă Adriana, Mihu Mihaela, Predescu- Ciurea Carmen, Saman Romelia, Stroe Loredana, Malacu Nicoleta, Ghiga Mihaela s-a bucurat de un mare succes! Mulțumim Asociației sportive Brandt Dojo pentru demonstrația de karate oferită de elevii noștri.

FELICITĂRI, DRAGI ELEVI! MULȚUMIM TUTUROR pentru implicare și sprijin!